Rēzeknes pusmaratons

Sarīkojums notiek 2016.gada 9. aprīlī, starts plkst 12:00

Rēzeknes pusmaratons ir Skriešanas pusmaratonu seriāla "Skrien Latvija" posms un viena no pagaidām nedaudzajām LNB iespējām Latgalē.

Sarīkojums norit Rēzeknes ielās, bet nūjotājiem iekārtota ipaša trase (skat. trases shēmu). Nūjotājiem ir jāveic 7,5km distance.

Rēzeknes pusmaratons ir viena no retajām iespējām sastapt Latgales un tuvējo Vidzemes novadu nūjotājus vienkopus.

Rēzeknes pusmaratona priekšrocība ir arī norises laiks sezonas sākumā, kad nūjošanas sarīkojumu ir mazāk, un gaišajos rītos un vakaros iespējams aizceļot  tālāk nekā citos gada mēnešos, pa ceļam apskatot Latgalies skaistākās vietas.

Rēzeknes pusmaratona dalībnieki, kuri dalībai LNB reģistrējušies ne vēlāk kā pasākuma dienā elektroniski vai reģistrācijas veidlapā pasākuma laikā (jautāt Rēzeknes instruktorei Valentīnai Svilānei), par dalību saņems  7,5 LNB ieskaites punktus. 

Iespējams, ka papīra formā saņemto pieteikumu reģistrācija LNB dalībnieku reģistrā var prasīt pāris dienu, tādēļ papīra formā pieteikto LNB dalībnieku rezultāti LNB reitingā var parādīties ar nelielu novēlošanos (pēc elektroniski pieteikto dalībnieku rezultātu publicēšanas).

Pasākumu, sadarbībā ar "Baltic Events" rīko Sporta klubs "Magnen"

0


 .