Latvijas Nūjošanas balva

LNB ir nūjošanas pasākumu sērija, kurā aicina piedalīties ikvienu nūjotāju. LNB dalībnieki sezonas laikā piedalās LNB ieskaites pasākumos un krāj punktus par šajos pasākumos nonūjoto distanci, iegūstot vienu punktu par katru kilometru, neatkarīgi no nūjošanas ātruma. Iegūtos punktus apkopo un atspoguļo publiski pieejamā LNB rezultātu tabulā (LNB reitingā). Sezonas beigās katrā no kategorijām lielāko punktu skaitu uzkrājušais dalībnieks iegūst Latvijas Nūjošanas balvu. 

LNB apvienos dažādu organizatoru piedāvātos jau esošos nūjošanas sarīkojumus un stiprinās nūjotāju kopību.

LNB dalībnieks

Ja esi izlasījis LNB nolikumu, un vēlies kļūt par LNB  dalībnieku, ieskaties šeit un izvēlies sev piemērotāko reģistrēšanās ceļu.

Taisnākais ceļš uz elektronosko reģistrāciju ir šeit.LNB pasākums

Pilns LNB pasākumu kalendārs ir šeit .

LNB pasākumi ir dažādu organizatoru piedāvāti nūjošanas sarīkojumi un skriešanas sarīkojumi ar nūjošanas disciplīnu, kuros piedaloties, LNB dalībnieks gūst LNB ieskaites punktus - 1 punktu par katru noieto kilometru.

LNB pasākumi var būt sacensības, pārgājieni, festivāli, utml.

LNB pasākumu apraksti ir šeit

LNB reitings

LNB rezultātu tabula skatāme šeit

Tā atspoguļo reģitrēto LNB dalībnieku uzkrātos LNB  punktus (1 punkts par katru LNB pasākumos veikto kilometru). Rezultātu tabulu papildinām iespējami drīz pēc rezultātu saņemšanas no organizatora.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.