Reģistrējies LNB 2020. gadam

(noteikumi un aizpildāmā veidlapa zemāk)


1.solis   Aizpildi zemāk pievienoto formu norādot vārdu un uzvārdu,  tālruni un epastu, un spied uz "nosūtīt"..

 Ja esi jau iepriekš reģistrēts dalībnieks, tava nosūtītā ziņa mums apliecinās, ka vēlies aktivizēt savu LNB dalībnieka profilu arī 2020. gadā.  

Ja LNB reģistrējies pirmo reizi, mēs Tev e-pastā lūgsim papildus informāciju, kas nepieciešama jauna dalībnieka reģistrācijai. 

Ja vēlies pievienot kādu svarīgu informāciju (piemēram, pieteikt pāreju uz citu komandu vai vienlaikus pieteikt vairākus jau reģistrētus  komandas dalībniekus), izmanto lauku "Cita svarīga informācija".

E-pasta adrese un tālrunis mums nepieciešams, lai identificētu iepriekšējo gadu dalībnieku un nepieciešamības gadījumā sazinātos ar dalībnieku. Informācijas apmaiņa notiek galvenokārt e-pastā, bet tālruņa numurs vajadzīgs gadījumiem, kad e-pasta adrese ir kļūdaina, nedarbojas utml.  

2.solis Ja esi kādā no  grupām, kam noteikta LNB dalības maksa (pieaugušie, instruktori, seniori), ne vēlāk kā nedēļas laikā norēķinies par dalību 2020.g. sezonā, veicot pārskaitījumu uz zemāk norādito kontu. 2020.g. sezonā  dalības maksa ir EUR8,-, senioru grupai EUR4,-. Ja norēķini veikti nedēlas laikā, dalība un punktu uzskaite sāksies no dienas, kad saņemts tavs dalības atjaunošanas pieteikums. Pilna informācija par dalības un norēķinu nosacījumiem nolikumā.

Ja esi vecumā līdz 16 g., t.i., juniors tev dalība LNB 2020.g. ir  bez maksas, un nekas papildus vairs nav jādara.

.

Maksājuma rekvizīti:

Latvijas Nūjošanas savienība, reģ. nr.40008249021, A/S Swedbank, HABALV22, LV03HABA0551041489870. Maksājuma mērķī jānorāda "LNB", kā arī dalībnieka vārds un uzvārds.

Komandām  Reģistrāciju var atjaunot formā  vienlaikus piesakot vairākus dalībniekus. Vairāku dalībnieku pieteikšanai var izmantot lauku "Cita svarīga informācija", kur norāda arī precīzu komandas nosaukumu. Dalībniekus var pieteikt arī atsevišķi. Par vienlaikus saņemtiem pieteikumiem (kas, piesakot 5 un vairāk dalībniekus vienlaikus, dod tiesības uz samazināto dalības maksu EUR7,- ) uzskata vienas komandas pieteikumus, kas iesniegti vienā datumā. 

Komandas maiņa Lauku "Cita svarīga informācija" izmanto arī, lai noteiktajā pārejas periodā (līdz 15.05.) pieteiktu dalībnieka pāreju uz citu komandu vai jau reģistrēta dalībnieka pievienošanos kādai komandai. Vairāk lasi  nolikuma 6.12.p.


Es piesakos dalībai Latvijas Nūjošanas balvā 2020.g. gadā:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.