Reģistrējies LNB 2019. gadam

(noteikumi un aizpildāmā veidlapa zemāk)


1.solis   Aizpildi zemāk pievienoto formu norādot vārdu un uzvārdu,  tālruni un epastu, un spied uz "nosūtīt"..

 Ja esi jau iepriekš reģistrēts dalībnieks, tava nosūtītā ziņa mums apliecinās, ka vēlies aktivizēt savu LNB dalībnieka profilu arī 2019. gadā.  

Ja LNB reģistrējies pirmo reizi, mēs Tev e-pastā lūgsim papildus informāciju, kas nepieciešama jauna dalībnieka reģistrācijai. 

Ja vēlies pievienot kādu svarīgu informāciju (piemēram, pieteikt pāreju uz citu komandu vai vienlaikus pieteikt vairākus jau reģistrētus  komandas dalībniekus), izmanto lauku "Cita svarīga informācija".

E-pasta adrese un tālrunis mums nepieciešams, lai identificētu iepriekšējo gadu dalībnieku un nepieciešamības gadījumā sazinātos ar dalībnieku. Informācijas apmaiņa notiek galvenokārt e-pastā, bet tālruņa numurs vajadzīgs gadījumiem, kad e-pasta adrese ir kļūdaina, nedarbojas utml.  

2.solis Ja esi kādā no  grupām, kam noteikta LNB dalības maksa (pieaugušie, instruktori), ne vēlāk kā nedēļas laikā norēķinies par dalību 2019.g. sezonā, veicot pārskaitījumu uz zemāk norādito kontu. 2019.g. sezonā  dalības maksa ir EUR7,-.. Ja norēķini veikti nedēlas laikā, dalība un punktu uzskaite sāksies no dienas, kad saņemts tavs dalības atjaunošanas pieteikums. Pilna informācija par dalības un norēķinu nosacījumiem nolikumā.

Tev dalība LNB 2019.g. ir  bez maksas un nekas papildus vairs nav jādara, ja esi:

  • junioru grupā (2003.dz.g. un jaunāks)
  • senioru grupā (1955.dz.g. un vecāks), 
  • senioru kategorijai atbilstoša vecuma instruktors vai gids 
.
Tev dalība LNB ir ar 50% atlaidi (EUR3,50), ja esi 2018. gada LNB uzvarētājs kādā no kategorijām Instruktors, Pieaugušais, Rīga, Vidzeme, Kurzeme, Zemgale, Latgale- t.i., tev tika piešķirta uzvarētāja cepure un diploms. 
2018.g.uzvarētajam jauniešu un senioru grupā ir bezmaksas dalība.

Maksājuma rekvizīti:

Latvijas Nūjošanas savienība, reģ. nr.40008249021, A/S Swedbank, HABALV22, LV03HABA0551041489870. Maksājuma mērķī jānorāda "LNB", kā arī dalībnieka vārds un uzvārds.

Komandām  Reģistrāciju var atjaunot formā  vienlaikus piesakot vairākus dalībniekus. Vairāku dalībnieku pieteikšanai var izmantot lauku "Cita svarīga informācija", kur norāda arī precīzu komandas nosaukumu. Dalībniekus var pieteikt arī atsevišķi. Par vienlaikus saņemtiem pieteikumiem (kas, piesakot 5 un vairāk dalībniekus vienlaikus, dod tiesības uz samazināto dalības maksu EUR6,- ) uzskata vienas komandas pieteikumus, kas iesniegti vienā datumā. 

Komandas maiņa Lauku "Cita svarīga informācija" izmanto arī, lai noteiktajā pārejas periodā (līdz 15.05.) pieteiktu dalībnieka pāreju uz citu komandu vai jau reģistrēta dalībnieka pievienošanos kādai komandai. Vairāk lasi  nolikuma 6.12.p.


Es piesakos dalībai Latvijas Nūjošanas balvā 2019.g. gadā:

0


 .