Dalības atjaunošana

Ja esi jau iepriekš reģistrēts LNB dalībnieks, izmanto šo, lai pieteiktu dalību arī 2018.g. sezonā

(Jauni dalībnieki piesakās caur jauna dalībnieka reģistrācijas formu)

1.solis   Aizpildi zemāk pievienoto formu norādot vārdu un uzvārdu, un spied uz "nosūtīt"; tādējādi mēs saņemsim ziņu, ka vēlies aktivizēt savu LNB dalībnieka profilu arī 2018. gadā. Ja vēlies pievienot kādu svarīgu informāciju (piemēram, pieteikt pāreju uz citu komandu vai vienlaikus pieteikt vairākus jau reģistrētus  komandas dalībniekus), izmanto lauku "Cita svarīga informācija".

2.solis Ja esi kādā no  grupām, kam noteikta LNB dalības maksa (pieaugušie, instruktori), ne vēlāk kā nedēļas laikā norēķinies par dalību 2018.g. sezonā, veicot pārskaitījumu uz zemāk norādito kontu. 2018.g. sezonā  dalības maksa ir EUR6,-.. Ja norēķini veikti nedēlas laikā, dalība un punktu uzskaite sāksies no dienas, kad saņemts tavs dalības atjaunošanas pieteikums. Pilna informācija par dalības un norēķinu nosacījumiem nolikumā.

Ja esi:

  • junioru grupā (2002.dz.g. un jaunāks)
  • senioru grupā (1954.dz.g. un vecāks), 
  • pērnā gada LNB laureāts kādā no 9 nolikumā noteiktajām grupām ((nolikuma 4.3.p. un 4.4.p.) 
  • senioru kategorijai atbilstoša vecuma instruktors vai gids (1953.dz.g. un vecāks), 
tev dalība LNB ir  bez maksas un nekas papildus vairs nav jādara..

Maksājuma rekvizīti:

Latvijas Nūjošanas savienība, reģ. nr.40008249021, A/S Swedbank, HABALV22, LV03HABA0551041489870. Maksājuma mērķī jānorāda "LNB", kā arī dalībnieka vārds un uzvārds.

Komandām  Reģistrāciju var atjaunot formā  vienlaikus piesakot vairākus dalībniekus. Vairāku dalībnieku pieteikšanai var izmantot lauku "Cita svarīga informācija", kur norāda arī precīzu komandas nosaukumu. Dalībniekus var pieteikt arī atsevišķi. Par vienlaikus saņemtiem pieteikumiem (kas, piesakot 5 un vairāk dalībniekus vienlaikus, dod tiesības uz samazināto dalības maksu EUR4,50 ) uzskata vienas komandas pieteikumus, kas iesniegti vienā datumā. Jaunus dalībniekus piesaka caur Jauna dalībnieka reģistrācijas formu.

Komandas maiņa Lauku "Cita svarīga informācija" izmanto arī, lai noteiktajā pārejas periodā (līdz 15.05.) pieteiktu dalībnieka pāreju uz citu komandu vai jau reģistrēta dalībnieka pievienošanos kādai komandai. Vairāk lasi  nolikuma 6.12.p.


*


0


 .